Четвер, 28.05.2020, 23:12
Вітаю Вас, Гість

З початку 50-х років в селі Лиман почав функціювати ясла-садок, який охопив дошкільною освітою 37 дітей (працювала одна змішана група).

     А, власне, історія Лиманського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) "Казка" розпочалася 14 січня 1992 року. Приміщення гуртожитку місцевого радгоспу, яке не використовувалося за призначенням, було вирішено перебудувати в дошкільний заклад. Ініціатором і керівником перебудови став директор  радгоспу "Лиманський" І.Д.Омельченко. Дошкільний заклад прийняв 75 дітей, яких розмістив в трьох групах: ясельній та двох дошкільних. З дня відкриття закладу його керівником ,була Федота Ольга Михайлівна. З квітня 2018 року керівник закладу - Шрамко Світлана Семенівна.

        З 1 грудня 1994 року Лиманський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Казка" передано у власність Лиманської територіальної громади.

        9 вересня 2013 року було відкрито додаткову групу в орендованому приміщенні Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступеня, що дало змогу збільшити кількість дітей, охоплених дошкільною освітою на 30 осіб.

ДНЗ є юридичною особою, що має Статут, печатку, штамп і знаходиться за адресою:

           63463, Харківська область, Зміївський район, с.Лиман, вул.Станційна, буд. 2.